Druk 3D Łódź

Jesteś tutaj:

Druk 3D Łódź

Oferta – druk 3D na zamówienie

Profesjonalna usługa druku 3D dla prototypów i części. Wgraj plik CAD szybko i bezpiecznie, zobacz natychmiastową wycenę, uzyskaj bezpośrednią informację zwrotną dotyczącą możliwości drukowania i rozpocznij produkcję w mniej niż 5 minut.

Zobacz natychmiastową wycenę naszej usługi

Druk 3D cena – zobacz przykładowy cennik.

Wszystkie wysyłane pliki są bezpieczne i poufne.

Dlaczego warto nam zaufać jesli chodzi o druk 3D w Łodzi?

Rzetelność

Aliquam erat volutpat. Nunc ut – for dictum purus lorem vel ante ac purus sollicitudin dictum id sed ipsum.

Niezawodność

Nam eget neque pellentesque, efficitur neque at, ornare orci. Morbi convallis a eros fermen convallis fermentum rhoncus lorem.

Innowacyjność

Maecenas sed facilisis erat. Sed risus lectus, consequat eu lectus a, rutrum finibus tortor. Vivamus eu accumsan odio.

Co mówią o nas firmy

Zapoznaj się z materiałami do druku 3D w Łodzi.

Filamenty PLA

Filamenty ABS

Filamenty TPU

Filamenty PETG

Filamenty HIPS-X

Filamenty ASA

Więcej technologii związanych z drukiem 3D

SLA

FDM

DMLS

MJF

SLS

EBM

Znajdź firmę świadczącą usługi druku 3D w Łodzi, województwo Łódzkie.

Druk 3D na zamówienie

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi specjaliści niebawem skontaktują się z Tobą w celu ustalenia szczegółów wydruku 3D.

Ile kosztuje druk 3D?

Cena druku 3D opiera się na szeregu czynników, takich jak ilość i wielkość obiektu, ilość i rodzaj użytego materiału lub czas i technika pracy przy wykonywaniu wydruku 3D.

Ile trwa druk 3D?

Czas potrzebny do wykonania wydruku 3D zależy od kilku różnych czynników, takich jak: metoda wydruku, rozmiar wydruku oraz rodzaj materiału, z którego druk jest wykonywany.

Rozmiar wydruku: W przypadku filamentu zależy to od ścieżki, którą wykonuje głowica, więc jeśli masz większą część, zajmie to więcej czasu.

Jakość wydruku również zmienia się w zależności od czasu, jaki zajmuje. Żywica i filament mogą mieć większą rozdzielczość, co oznacza, że stopnie, w których część jest krojona, są mniejsze przy cieńszych warstwach. Włókno ma inne czynniki, takie jak prędkość, z jaką porusza się głowica. Jeśli nie masz zoptymalizowanej ścieżki lub jeśli wkładasz dużo wypełnienia, czas ten się wydłuża.

Ostatnia część to przygotowanie pliku do druku. Często nie jest to brane pod uwagę w szacunkach dotyczących czasu trwania wydruku. Możesz mieć kilka modeli, które są zaprojektowane z myślą o drukowaniu 3D. Inne modele wymagają podziału na części lub muszą mieć dodane podpory.

Więc ostateczną odpowiedzią jest to, że może to zająć od kilku minut do kilku dni, w zależności od tego jak bardzo złożony jest model.

Jeszcze kilka lat temu drukarki 3D były znane tylko w produkcji przemysłowej i badaniach naukowych. Dziś technologia ta jest powszechna. Wykorzystanie tej rewolucyjnej technologii od dawna jest rzeczywistością. Drukarka 3D dla studentów, architektów, hobbystów i inżynierów stała się przystępna cenowo.

Zestawy i szeroki zakres akcesoriów oferują dużą elastyczność w kreowaniu nowych rzeczy. Czy to modele prototypowe, małe dzieła sztuki, biżuteria, części zamienne czy akcesoria, takie jak etui na telefony komórkowe czy kubki na długopisy – wszystko jest możliwe z drukarką 3D.

Przykładowe realizacje

 

Od wielu lat nasza firma tworzy wyjątkowe wydruki 3D, we współpracy z najlepszymi inżynierami i projektantami w Polsce i za granicą. Przedstawiamy nasze wybrane realizacje.

Wyślij projekt i ustal szczegóły realizacji

Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem info@gewko.pl, telefonicznie pod numerem infolinii 123 456 789